Więcej medali

Strona Główna » Biathlon » News » Więcej medali

Sprint był bardziej udany dla naszych zawodników

W drugim dniu MP w crossie w biathlonie letnim reprezentanci AZS AWF i Melafiiru Czarny Bór zdobyli cztery medale. Tym razem wicemistrzem kraju został senior Mateusz Janik, który złoty medal przegrał o 8 sekund. Seniorka Karolina Trzaska zajęła 12. miejsce. Wśród juniorów  W. Filip był 6., Pancerz 9., a Wąsala nie ukończyła biegu. Wojciech Janik (na zdjęciu) po raz drugi zdobył złoty medal w kategorii junior młodszy, 4. był Gierczyk, 12. Kaczanowski, a w drugiej "10" uplasowały się siostry Przemyślak. W kategorii młodzik czwarte mkiejsca zdobyli Jęczmieniak i K. Rutkowski, a Cabała był 9. Wśród młodzików młodszych  wygral Hubert matusik, a tzreci był mariusz Plywaczyk, piąta byla Tomasik, ósma Zasadna, a Cedziło i Leśniara zajęli jedenaste miejsca.  We wtorek w Dusznikach seniorzy pobiegna bieg masowy, a pozostałe katgorie rozegrają biegi sztafetowe.