Grad goli

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Grad goli

Cieszy skuteczność Górnika

Kolejne trzy gole padają w II połowie i Górnik wygrywa 6:0. Hattricka ustrzelił Damian Migalski, dwa gole zdobył Dominik Bronisławski. Jednego z karnego dołożył Jan Rytko. Górnik w sparingach strzelił już 24 gole. Cieszą bramki młodych zawodników. Kolejny sparing z Polonią-Stal w Wałbrzychu w sobotę o godz. 12.

Na nowym sztucznym i oświetlonym boisku w Żarowie Górnik rozpoczął kolejny sparing. I do przerwy prowadzi ze Zjednoczonymi 3:0. Rywal dzisiejszy to czwarta drużyna ligi okręgowej. Gole dla Górnika: Rytko z karnego, Bronisławski i Migalski. Dwaj ostatni zawodnicy strzelają kolejne swoje gole w sparingach. A wałbrzyszanie zdobyli już 21 goli w tych zimowych grach kontrolnych. Górnik podjął starania, by Bronisławski stał się ponownie jego zawodnikiem.

O aktualnej sytuacji w klubie i najbliższych planach czytaj w zakładce do poczytania - "Grzesiak ujawnia".