Pięknie w Czechach

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Pięknie w Czechach

Koniec sparingu czeskiej i polskiej drużyny ekstraligi

Nagroda dla naszych piłkarek za to zwycięstwo był obiad i spacer po pięknym centrum czeskiej stolicy.

Koniec meczu. AZS PWSZ wygrywa 3:0.

Dobra szybka gra z obu stron. Nadal 3:0 dla AZS PWSZ. 5 minut do końca.

Trzeci gol  dla AZS PWSZ. Kontra i zagranie Dereń do Miłek, ta zwraca piłkę i Dereń do pustej bramki na 3:0.

Do gry wchodzi Elena Klepatska. Nadal 2:0 dla Wałbrzycha. Kwadrans do końca.

Miłek jest sam na sam i zostaje faulowana w polu karnym. Rzut karny i Miłek pewnie strzela na 2:0 dla AZS PWSZ. Godzina gry za nami.

W bramce AZS PWSZ staje Andżelika Dąbek.

54. minuta sam na sam z bramkarką jest Klaudia Miłek, ale nie trafia w bramkę z 15 metrów.

Dukla Praga to szósty zespół czeskiej ekstraklasy w minionym sezonie.

Gol dla Wałbrzycha. W 44. minucie Dominika Dereń strzela gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Dukla - AZS PWSZ 0:1. Koniec I połowy.

AZS PWSZ gra w składzie: Ludwiczak - Szewczuk, Gradecka, Kędzierska, Pluta, Rędzia, Dereń, Ratajczak, Głąb, Kowalczyk, Miłek.

Po pół godzinie gry mamy remis 0:0. AZS PWSZ gra z czołową drużyną czeską Duklą Praga. Trener Jasiński nie może skorzystać ze wszystkich zawodniczek. Wczoraj kontuzji kostki doznała Mesjasz.