Przykra niespodzianka

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Przykra niespodzianka

Młodziczki AZS PWSZ nie powtórzą zeszłorocznego rezultatu

Grają trzy zespoły, Rolnik Biedrzychowice zrezygnował z udziału w turnieju. Awans dalej mają dwie najlepsze drużyny. W pierwszym meczu młodziczki AZS PWSZ zremisowały z Mitechem Żywiec 1:1. Wałbrzyszanki do przerwy prowadziły 1:0 po golu Nadii Sobel. Teraz trwa drugie spotkanie AZS PWSZ z SMS Łódź, a później Mitech zagra z SMS. Do przerwy wałbrzyszanki remisują z Łodzią 0:0. Niestety, w końcówce spotkania SMS pokonuje naszą bramkarkę i przegrywamy w drugim meczu 0:1. Oby seniorki, które także dziś grają z SMS, z tego spotkania nie brały przykładu... W ostatnim meczu Mitech pokonuje SMS 2:0. Żywiec z 4 punktami na koncie (bramki 3:1) wygrywa wałbrzyski ćwierćfinał. Na drugim miejscu Łódź (3 punkty; bramki 1:2), a na trzecim Wałbrzych (1 punkt; bramki 1:2). Młodziczki AZS PWSZ tegoroczne zmagania w klubowych MP kończą więc na miejscach 17.-24.