Pogrom stolicy

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Pogrom stolicy

W bardzo dobrych nastrojach część wałbrzyskich piłkarek może jechać do Portugalii

W kadrze wałbrzyszanek na dzisiejsze spotkanie są trzy nowe piłkarki, wrocławianki natomiast przyjechały bardzo młodym składem, bo z klubu ze stolicy Dolnego Śląska znowu odeszły doświadczone zawodniczki - m.in. do AZS PWSZ Ostrowska i Sapor. Po pierwszej połowie wałbrzyszanki prowadzą z AZS Wrocław 3:0. Do bramki trafiły Rozmus, Mesjasz (z karnego) oraz zawodniczka testowana. Druga połowa to już istny pogrom wrocławianek. Goście traca pięć goli i przegrywają ostatecznie 0:8. Po przerwie gole zdobyły ponownie z karnego Mesjasz, Rędzia, Szewczuk, Dereń oraz ponownie zawodniczka testowana. Dla AZS PWSZ było to ostatni sparing przed nowym sezonem (start 4.08 w Szczecinie z Olimpią). Teraz dwunastka wyjeźdża do Portugalii na EIS w futsalu, a reszta trenować będzie na miejscu. Po takim wyniku wałbrzyska ekipa już w piątek z Katowic udaje się do portugalskiej Coimbry. Na zdjęciu: trener Kamil Jasiński i strzelczyni dwóch goli w sparingu Magorzata Mesjasz.