Mają puchary

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Mają puchary

Zabrakło wałbrzyszan w ostatnim meczu mimo zdobytego wcześniej mistrzostwa

Ekstraklasa w miniony weekend zamknęła rozgrywki 2020/2021. W ostatniej kolejce mistrz kraju Legia wygrał na Łazienkowskiej z oficjalnym już spadkowiczem Podbeskidziem 1:0. Spotkanie z ławki obserwowali Radosław Cielemęcki i Szymon Włodarczyk. Pierwszy w zakończonych właśnie rozgrywkach dopiero w ostatniej kolejce dostał miejsce w kadrze meczowej pierwszej drużyny, natomiast drugi na ławce w ekstraklasie siedział sześciokrotnie (plus dwa razy w PP) oraz zagrał w dwóch meczach (49 i 6 minut). Natomiast trzecia na koniec sezonu Pogoń przegrała na własnym boisku z wicemistrzem Rakowem 1:3. Również z ławki mecz oglądał Igor Łasicki, który w tym sezonie w ekstraklasie nie zagrał (do połowy grudnia leczył kontuzję), a na ławce znalazł się siedem razy. Z dolnośląskich drużyn, Śląsk Wrocław zajął miejsce czwarte i zagra w europejskich pucharach, a Zagłębie Lubin ósme.