Dwa do czterech

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Dwa do czterech

Początek grudnia nie był udany dla drużyn naszych piłkarzy

Tylko dwa kluby - znajdujące się po przeciwległych stronach tabeli - wywalczyły komplety punktów w polskiej ekstraklasie. Wygraną 3:1 w Niecieczy z Termalicą zaliczył wicelider Pogoń. Paweł Żyra (Nieciecza) nadal leczy kontuzję, a Igora Łasickiego (Szczecin) zabrakło w meczowej kadrze. Natomiast 2:1 na wyjeździe z Jagiellonią wygrali piłkarze z Łęcznej. Janusz Gol zagrał cały mecz. Dzięki temu wynikowi Górnik awansował na przedostatnie miejsce w tabeli. Pozostałe trzy zespoły zaliczyły porażki. Płock przegrał w Mielcu ze Stalą 1:3, Zagłębie na własnym boisku z liderem Lechem 2:3, a Legia w Krakowie z Cracovią 0:1. Radosław Cielemęcki (Płock) zagrał 54 minuty, Szymon Włodarczyk (Legia) wszedł w 58 minucie, Dawid Pakulski w 88 minucie, a na ławce siedział Szymon Weirauch (obaj Zagłębie).