Już trafia

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Już trafia

Dyskwalifikacja za oceanem i pierwsze sprawdziany przed jesienią

Patryk Kilmala został zdyskwalifikowany na jedno spotkanie, po brutalnym zagraniu w poprzedni weekend w meczu z Charlotte FC (0:2). Natomiast New York Red Bulls w ostatnią sobotę wygrał na własnym boisku z Toronto FC 2:0 i w tabeli zajmuje drugie miejsce.

Na polskim podwórku zaś ruszyły już pierwsze przedsezonowe sparingi. I mamy też pierwsze trafianie w nowym klubie. Na listę strzelców wpisał się Szymon Włodarczyk, a Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe z Górnikiem Brzeszcze (LO Wadowice) 8:0. Było to spotkanie z okazji 100-lecia Górnika Brzeszcze. W pozostałych testmeczach beniaminek ekstraklasy Widzew Ernesta Terpiłowskiego (połowa) wygrał z mistrzem kraju Lechem 2:1, Łęczna Janusza Gola (58 minut) z Radomiakiem 1:0, Korona Miłosza Trojaka (połowa) zremisowała z Termaliką Michała Orzechowskiego 1:1, beniaminek I ligi Stal Rzeszów Pawła Oleksego (połowa) przegrał w Krakowie z Cracovią 2:3, Resovia Dawida Kubowicza (63 minuty) w Puławach z Wisłą 1:2, a w Krakowie II-ligowa Garbarnia Mateusza Bartkowa uległa spadkowiczowi z ekstraklasy Wiśle Igora Łasickiego 1:3. W tym ostatnim meczu zabrakło naszych zawodników. Kolejny tydzień przyniósł też kolejnych piłkarzy z naszego regionu na listach transferowych. Nowego klubu szukają grający w ostatnim sezonie w Odrze Arkadiusz Piech oraz występujący zarówno w pierwszym, jak i drugim zespole Termaliki Paweł Żyra.