Skuteczny podarek

Strona Główna » Siatkówka » News » Skuteczny podarek

Zwycięstwo w prezencie na urodziny trenera

Wałbrzyskie siatkarki tak jak zapowiadały - wygrały w prezencie urodzinowym dla swojego trenera. Jednocześnie Chełmiec Wodociągi nadal pozostaje w walce o baraż do II ligi.

III set okazuje się już tylko formalnością. Chełmiec Wodociągi wygrywa 25:13 i w całym meczu pokonuje Aresa Nowa Sól 3:0.

Kolejna partia bardzo wyrównana, ostatecznie jednak wałbrzyszanki po walce wygrywają w II secie 27:25. 2:0 w setach i prezent coraz bliżej...

I set dla wałbrzyszanek 25:21. Początek prezentu zrobiony. Mecz w hali przy ul. Wysockiego ogląda komplet widzów.

Siatkarki Chełmca Wodociągi grają dzisiaj bardzo ważny mecz w III lidze. Tylko wygrana przedłuża szanse na baraż o II ligę. Dzisiaj też urodziny ma ich trener Jacek Kurzawiński. To zwycięstwo będzie jemu dedykowane.