Są awanse

Strona Główna » Siatkówka » News » Są awanse

Dobre wyniki wałbrzyszanek w dolnośląskich eliminacjach

W Hali Wałbrzyskich Mistrzów odbył się drugi turniej eliminacyjny kategorii "trójek" dziewcząt w ramach rozgrywek Kinder Plus, którego stawką było wyłonienie drużyn awansujących do finału zmagań Kinder. Zespół UKS Kinder Volleyball Wałbrzych zajął 2. miejsce i wywalczył awans. Podopieczne trenera Piotra Wierzbickiego zagrały w składzie Gabriela Paterek, Maria Chuchro, Maria Gazda, Emilia Ilska, Nadia Tomczyk. Turniej wygrał Volley Świdnica, a trzecie miejsce zajęła Wieża Radków. Drugi zespół Volley Kinder zajął 20. miejsce (Antonia Duda, Nikola Hiszpańska, Nikola Hojak, Tamara Staniszewska), a Kinder Volley Głuszyca (Zuzanna Jerzyk, Wanda Jonek, Natalia Staniewska) był 24. Po dwóch turniejach wałbrzyszanki zajęły drugie miejsce i z tej pozycji wywalczyły awans do finału, który odbędzie się czerwcu w Miliczu.