Odzyskali prowadzenie

Strona Główna » Siatkówka » News » Odzyskali prowadzenie

Krótko nasi juniorzy oglądali plecy lidera

W meczu na szczycie Chełmiec Wałbrzych pokonał juniorów Gwardii Wrocław 3:2. Mecz był niezwykle zacięty, goście prowadzili już 2:1, by przegrać dwa sety, w tym tie-break 17:19. Brawa dla podopiecznych duetu Ratajczak - Jerzyk, którzy powrócili na pierwsze miejsce w tabeli. A weekend zakończyli dwoma zwycięstwami (w III lidze i DLJ). To był koniec I rundy, a drugą nasz zespół zacznie 12.12 od meczu ze Spartakusem Jawor, który jest trzeci w tabeli. Z kolei juniorki Chełmca Wodociągi zagrały w niedzielę w Jaworze i zaliczyły przykrą wpadkę. Z niżej notowaną Olimpią stoczyły bardzo wyrównany mecz, ale przegrany 0:3. W setach 23:25, 22:25 i 24:26. To oznacza, że oddala się trzecie miejsce w tabeli, obecnie wałbrzyszanki zajmują czwarte miejsce i tracą 5 punktów do Volleya II, który jest trzeci. Na czele tabeli Volley i AZS AWF Wrocław. W następnej kolejce Chełmiec Wodociągi gra z AZS AWF II Wrocław, który jest ostatni.