Mocni Czesi

Strona Główna » Kolarstwo » News » Mocni Czesi

Liczną i mocną obsadę międzynarodową miał sobotni Maja Race Trophy

Na tyle mocna, że nawet nasza mistrzyni Maja Włoszczowska musiała uznać wyższośc rywalki i zajęła w wyścigu pań drugie miejsce. Wyścig seniorów też wygrał zawodnik z Czech Ondrej Cink.  Skutecznie jechali wałbrzyszanie z KKW Whyte Nexelo. Aleksandra Podgórska była 6., Filip Helta  8. , a Patrycja Piotrowska 12. w kategorii U23. Wśród juniorów 13. był Konrad Gut, 23. Szymon Hyrlik, 32. Adam Sazanowicz (LKKS Górnik), a Martyna Tomasik nie ukończyła wyścigu.  Dorota Bielecka zajęła 7. miejsce, a Filip Brzóska 13. w kategorii junior młodszy. Wśród młodzików Nataniel Kluss i Wiktoria Hejman zajeli 8. miejsca, Paweł Wawrzyńczak 20., Gniewko Konsewicz 26. W niedzielę w Jeleniej Górze zostanie rozegrany wyścig z cyklu Bikemaraton 2018.