Beniaminek z aspiracjami

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Beniaminek z aspiracjami

Nie tak początek sezonu wyobrażały sobie piłkarki AZS PWSZ II

Mecz inauguracyjny odbywa się na sztucznej murawie, co przy wysokiej temperaturze sprawia pewne problemy w grze. Dodatkowo przez moment zaczął padać deszcz.

Wałbrzyszanki w Katowicach występują w bardzo młodym składzie. GKS już w 5 minucie wyszedł na prowadzenie, a kilka chwil później podwyższył wynik na 2:0. AZS PWSZ II mimo kilku dobrym sytuacjom, nie zdołał jak na razie umieścić piłki między słupkami. 5 minut do przerwy i beniaminek prowadzi już 3:0. Coraz widoczniejsza przewaga katowiczanek.

Prawdziwy pogrom. Jeszcze przed przerwą GKS strzela kolejne cztery bramki, w tym ostatnią z rzutu karnego, i AZS PWSZ II przegrywa 0:7.

Mecz z trybun ogląda około 20 widzów.

Po przerwie wałbrzyszanki nadal nie potrafią zagrozić rywalkom. GKS natomiast strzela kolejne trzy bramki i prowadzi już 10:0. W końcówce gospodynie dokładają jeszcze dwa trafienia i AZS PWSZ II ostatecznie przegrywa z GKS 0:12.

Nie takiej inauguracji sezonu spodziewały się wałbrzyskie piłkarki. Mimo bardzo młodego składu, jaki udał się do Katowic, mecz z beniaminkiem okazał się dobrą lekcją dla naszego zespołu. Trzeba jednak zauwążyć, że GKS jest jednym z głównych kandydatów do awansu w tym sezonie.