Debiut w USA

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Debiut w USA

Przez kontuzje traci udział w Euro

W ligach zagranicznych do końca sezonu została jedna kolejka. Napoli w Serie A wygrało na wyjeździe z Fiorentiną 2:0 i w tabeli pozostaje czwarte. Piotr Zieliński zagrał 76 minut i zdobył gola, który jednak ostatecznie zaliczony został jako samobójczy. Wygraną 2:1 w lidze rumuńskiej zapisało Dinamo Janusza Gola (cały mecz) i awansowało na dziesiąte bezpieczne miejsce. O wielkim pechu może natomiast mówić Krzysztof Piątek, który z powodu urazu kostki nie pojedzie na tegoroczne Euro. Piątek kontuzji doznał w środowym zaległym meczu z Schalke, wygranym przez Herthę 2:1. W weekend berlińczycy zremisowali z Koeln 0:0 i w tabeli zajmują czternaste miejsce.

Wyżej wymienieni zbliżają się już do końca rozgrywek, a drugi szczebel norweski dopiero rozpoczął zmagania 2021. W pierwszej kolejce HamKam wygrał na własnym boisku z Stjordals Blink 3:0 i został pierwszym liderem. Łukasz Jarosiński mecz oglądał z ławki. Natomiast debiut za ocenanem w weekend zaliczył Patryk Klimala. Jego New York Red Bulls przegrało z Philadelphia Union 0:1, a nasz zawodnik do gry wszedł po przerwie. NY Red Bulls w konferencji wschodniej MLS jest dziewiąte (5 punktów straty do lidera).