Dobry weekend

Strona Główna » Tenis ziemny » News » Dobry weekend

Różnorodny, pracowity i medalowy weekend naszej tenisowej młodzieży

Klaudia Owcarz  (KT Szczawno) wystartowała w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Łęczycy (do lat 12), awansowała do najlepszej „8” i ostatecznie zajęła to 8. miejsce w całych zawodach. W tej samej kategorii wiekowej rywalizowali Antoni Pankowski i Filip Kosiński w Ścięgnach koło Karpacza. Filip  ma dopiero 9 lat i to był jego debiut w kategorii do lat 12, zajął  ostatecznie 11. Miejsce. Antek wygrał wszystkie swoje spotkania w grupie eliminacyjnej i finałowej, co oznaczało triumf w całej imprezie. Marcel Dzieło i Karolina Bukowska zagrali turniej  WTK w kategorii młodzik (do lat 14). Marcel przegrał już pierwszy mecz, a  Karolina doszła aż do finału, ostatecznie zajmując wysokie drugie miejsce.